Proč (ne)randit s klukem ze třídy?!

11. prosince 2011 v 15:33 | KamiLí :) |  Kluci
Obrazok - Láska je láska
Proč (ne)randit s klukem ze třídy?

Randila bys s klukem od vás ze školy?
Má to své výhody, nebo je to spíš pro zlost?Jsou kluci ve třídě nevyzrálá ucha?
Nebo je prostě trapné randit před ostatními a před učiteli?
A jak s ním ve třídě vydržíš, když se náhodou rozejdete?C.Č :)


Vídáte se často

Má cenu chodit s někým, s kým se potkáváš každý den ve škole? Je to výhoda, že můžete být pořád spolu, nebo si brzy začnete lézt na nervy? To je sporné. Jasně, je skvělé, že se vidíte, ale to není opravdové rande. Sedíte každý na jiném konci třídy, o přestávce jste sice spolu, ale jsou to jen letmé chvilky. A po celém dni, kdy "jste spolu", si tvůj drahý chce vyrazit s kámoši a dá jim přednost před rande s tebou, protože vy se přece zas uvidíte druhý den ve škole.

A co ostatní?

Vzpomeň si, jak ti bylo, když jsi byla sama a viděla jsi nějaký zamilovaný páreček. Nebo když vyrazíš s kamarádkou do kina a ona vezme svého kluka. Je to nepříjemné, co? A takhle můžete jako školní pár působit na ostatní. Když se pořád objímáte a pusinkujete, mohou z toho být nervózní a někteří vám to mohou dokonce i závidět. Může vám to dost narušit vztahy se spolužáky.

Kámošky versus on

Určitě máš ve třídě nebo ve škole spoustu kamarádek. Ty ho bohužel vidí jinak, než jak ho vnímáš ty. A protože jste pořád všichni pohromadě, mohou z toho vznikat občas nepříjemné třenice. Můžeš se dostat do situace, kdy budeš stát mezi klukem, kterého miluješ, a kamarádkami, které tě nutí, se s ním rozejít, protože ho mají za kreténa.

Rozchodem to nekončí

Jestli jsi zvyklá, že si po rozchodu vymažeš svého ex ze života, se spolužákem tohle rozhodně nepůjde. Je asi hloupé, hned na začátku vztahu uvažovat nad tím, co bude po rozchodu, ale počítat bys měla i s takovou variantou.

Hurá, prázdniny

Zatímco většina lidí se na léto a na prázdniny těší, pro váš vztah to mohou být nekonečné dva měsíce odloučení. Jsi zmlsaná, protože svého drahého vídáš každý den, a najednou spolu budete randit jen občas. To může se vztahem pěkně zamávat.

Kde jinde hledat?

Když ze zásady odmítáš kluky ze školy, ochuzuješ se tím o docela velké množství potenciálních partnerů. Škola je totiž ideální prostředí k seznámení. Určitě máš většinu kamarádek i kamarádek kluků ze školy, ve škole toho hodně zažiješ... Je tedy logické, že ti také "hrozí", že se tam zamiluješ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty-sweet Naty-sweet | Web | 11. prosince 2011 v 16:09 | Reagovat

Mě se to bohužel stalo a moc toho lituju :-!  :-!

2 Jiná Annie :P* Jiná Annie :P* | Web | 12. prosince 2011 v 22:02 | Reagovat

No...já miluju (a on mě taky) už 2 roky kluka z mé třídy, ale zatím jsme spolu nrchodili. Je to spíš takové oťukávání, ale je mi celkem trapně když mě učitel zkouší před tabulí, já to neumím a on to vidí. :(( To je na ho*no!
Chci myslet pozitivně a chci věřit tomu že až spolu budeme chodit tak to nebude špatné, ale docela se toho bojím a umím si představit jak těžký by pak byl rozchod.!! :´(( :(( ://

3 l-o-ll-y l-o-ll-y | 13. prosince 2011 v 14:21 | Reagovat

[1]: :(

[2]: ano ano, máme to podobné :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama