Proč ještě nemáš kluka?!

10. prosince 2011 v 10:33 | KamiLí :) |  Láska


Nebaví tě už být singl? čím od sebe kluky odháníš, Přečti si další várku důvodů i rad, jak se s nimi vypořádat.


C.č :)1. Moc o sebe nedbáš

Šatník máš plný hadříků, ani šminky doma nepostrádáš, tak trochu ale oboje ignoruješ. Ráno na sebe něco halabala hodíš, sotva si vyčistíš zuby a neučesaná, natož pak nalíčená, utíkáš do školy. Ostatním pak může připadat, že se o sebe nestaráš a že ti je jedno, co si o tobě kluci myslí a jestli se jim líbíš.
Co s tím? Potřebuješ deset minut! Ráno vstaň dřív, stejně tak když se chystáš večer ven, vyhraď si dost času před zrcadlem. Promysli, jaký outfit pro jakou příležitost zvolíš, jestli k sobě věci ladí a jestli třeba nemáš nějaký fajn doplněk, který tvůj model pozvedne. Před zrcadlem zkus vymyslet neobvyklý účes a svou tvář oživ trochou barviček. I obyčejná řasenka a lesk dělají divy.

2. Mají tě za ledovou královnu

Nejsi zvyklá dávat najevo svoje city. Říkáš si, že každý nemusí vědět, že jsi zrovna dostala kopačky, pohádala se s nej kámoškou nebo jak jsi nadšená z jedničky z dějáku. Jenže tím, že do tebe druzí moc nevidí, si jen buduješ dojem nedostupné a možná i namyšlené dámy.
Co s tím? Nemusíš se svěřovat každému se vším. Pokud je ti ale nějaký člověk sympatický, pusť si ho blíž k tělu a práskni na sebe něco, co bys normálně neřekla.

3. Jsi drbna

Vykecáš i to, co nevíš, a žádné téma ti není svaté. Kluk, který by o tebe měl zájem, má strach si s tebou začít, aby o něm hned každý nevěděl i ty největší pikantnosti. To by přece nechtěl nikdo.
Co s tím? S touhle image se jen tak snadno nerozloučíš. Musíš si uvědomit, že o některých věcech se fakt nemluví. Dej před ostatními najevo, že taky dokážeš držet jazyk za zuby. A pokud víš, že jsi někomu svými pomluvami ublížila, je načase, se mu omluvit.

Zvědavá dívka

4. Jsi zklamaná

Kluci ti už v životě dali pěkně zabrat. Máš za sebou nepříjemné odmítnutí, komplikovaný vztah nebo ošklivý rozchod. A možná ne jediný. Takové zkušenosti se na člověku podepíšou a ty jsi teď ke klukům trochu nedůvěřivá.
Co s tím? Jestli ti někdo zlomil srdce, je v pořádku, že jsi teď ostražitější. Rozhodně ale neházej všechny kluky do jednoho pytle. To že jsi na kretény a sobce narážela doteď, neznamená, že ten další nemůže být princ jako z pohádky. Dej mu šanci, ale snaž se ho nejdřív poznat, než si ho pustíš víc k tělu. Ať případného hajzlíka odeženeš včas.

5. Máš svůj jasný sen

Musí mít modré oči, blond vlasy, 180 centimetrů, motorku... Čím jasnější máš představu o svém ideálním protějšku, tím víc kluků neprojde sítem tvých požadavků. A to je škoda, protože i mezi brunety a hnědoočky může být nějaký fajn sympaťák.
Co s tím? Zahoď svůj seznam. Až tě příště osloví nějaký kluk, brzdi a neodpálkuj ho hned, jen proto, že nevypadá jako ideál z tvých snů. Dej se s ním do řeči a možná budeš překvapena, jak ti s ním bude fajn.


6. Nemáš šanci někoho potkat

Lásku prý můžeš potkat všude. Musíš jí ale dát šanci. Jestli ve škole sedíš zavřená ve třídě i o přestávce, v autobuse jsi zavrtaná nosem v knížce a po škole běžíš hned domů, kde trávíš čas nejradši na netu nebo u telky, tak asi těžko někoho poznáš.
Co s tím? Maximalizuj svou šanci na seznámení! Jak? Buď otevřenější. V autobuse pro jednou zapomeň na knížku a sleduj lidi kolem sebe. O přestávce si skoč do bufetu nebo jdi korzovat se spolužačkama. A hlavně - choď ven! Přihlas se třeba na volejbal, do jazykovky nebo vyraz v pátek večer na diskotéku. Uvidíš, že fajn kluci jsou všude.

7. Moc tlačíš na pilu

Tak strašně moc chceš kluka, že když už tě nějaký osloví, pomalu ho táhneš na radnici. Když na kluky moc tlačíš, leknou se a utečou. Nechtějí být totiž loveni, chtějí lovit.
Co s tím? Dej mu víc prostoru. Jasně, že chceš, aby věděl, že se ti líbí a že máš zájem. Ale to pozná už z toho, že se s ním bavíš a usmíváš se na něj.

8. Vlastně nikoho nechceš

Hodně času ti zabere škola a učení, protože přesně víš, co chceš v životě dělat a jdeš si tvrdě za svým. Nebo jsi hodně společenská a každou volnou chvíli trávíš s přáteli nebo tlacháním na facebooku. Všechen čas ti taky můžou zabírat různé kroužky nebo sportovní tréninky. Prostě máš svůj čas na sto procent vyplněný a randění s klukem se ti tam už prostě nevejde. Možná si to ani neuvědomuješ, ale tvoji přátelé a zájmy jsou pro tebe víc než chození s klukem.
Co s tím? Popřemýšlej, co je pro tebe opravdu důležité. Možná teď vážně na chození nejsi naladěná. Jestli ale s někým chodit chceš, měla bys vědět, kolik času bys ráda věnovala randění a ze kterých aktivit budeš moct ten čas ukousnout.
Nebaví tě už být singl? Víme, čím od sebe kluky odháníš. Přečti si další várku důvodů i rad, jak se s nimi vypořádat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LŮ | Web | 10. prosince 2011 v 16:58 | Reagovat

jů :) dobré zkopčím si na blog samozřejmě se zdrojem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama