Jsi online-proč mi nepíšeš? !!!

9. prosince 2011 v 19:29 | KamiLí :) |  Láska

Zlé komentáře
Znáš také ten pocit, když si s nějakým klukem rozumíš? Pořád si spolu píšete, třeba na facebooku nebo na skypu. Jenže občas vidíš, že je on-line, dokonce třeba něco komentuje, ale tobě nepíše - a tebe to hrozně užírá? Tak to si rozhodně přečti tento článek.

Asi skoro každá holka zná tento problém. Zapneš počítač, přihlásíš se na své oblíbené sociální sítě a komunikační kanály a vidíš, že tvůj idol je připojený. Super! Čekáš, že to napíše, ale nic. Přitom vidíš, že zrovna něco komentuje, lajkuje něčí alba apod. Ale tebe ignoruje.

C.č :)


Máš mu napsat? Nebo čekat, až se ti ozve on? Nechceš určitě působit jako trapka, co se vtírá. Jenže co když si totéž říká i on? Jasně, nebombarduj ho vzkazy pokaždé, když je on-line, navíc hned v okamžiku, kdy se připojí. Netlač na pilu. Ale když máš chuť s ním pokecat, a on nepíše, neboj se ozvat se jako první.

Pozor na vtírání

Dobře napiš mu. Ale když už, tak se ale bavte o něčem, co bude zajímat vás oba. Nebo napiš, jen když něco potřebuješ. Hlavně mu nepiš jen 'Jak se máš?' nebo 'A co právě teď děláš?' Napsat mu můžeš, ale s konkrétním tématem, obsahem. Takhle dáváš najevo, že ho vyhlížíš a toužíš po tom, aby ti odepsal. Ještě horší, co můžeš udělat, je vnucovat se, když nereaguje. Když po pěti minutách jeho mlčení napíšeš 'Jsi tu?', jen tím ukážeš, že po něm prahneš a nemáš nikoho jiného, s kým by sis povídala. Navíc jeho mlčení může být způsobeno nejen tím, že je zaměstnán něčím jiným, ale i nezájmem. Možná zrovna nemá chuť si s tebou povídat. Až ji mít bude, určitě se sám ozve. Nebombarduj ho, to je to nejhorší, co můžeš napsat.

Láska přes internet
Nech ho. Čekej, až napíše ON

Kluk by měl správně vždy udělat první krok. Jestli v něm chceš vzbudit zájem, musíš ho také občas nechat. Protože když mu napíšeš vždy jako první, bude si myslet, že o něj máš opravdu velký zájem. To je špatně, protože o laciné kořisti většina kluků nestojí. Musíš si chvilku hrát na ledovou královnu, aby nebylo tak lehké tě získat. Musí o tebe bojovat, jestli opravdu má zájem.Může vzniknout láska

I při komunikaci on-line se může zrodit krásné přátelství, nebo dokonce láska. A je jedno, jestli od sebe bydlíte pár metrů nebo tisíce kilometrů. Píšete si, prozradíte si na sebe všechno, radíte si a jste tu jeden pro druhého, když potřebujete. Může mezi vámi vzniknout obrovské pouto, které jen tak něco nerozdělí. Můžeš se dokonce i zamilovat.

KamilÍ :) kopírujte se zdrojem :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty-sweet Naty-sweet | Web | 9. prosince 2011 v 20:46 | Reagovat

No teda..díky..moc mi to pomohlo,protože jsem většinou takové chyby dělala..Díky moc ♥♥ :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama