Klučičí doteky :)-rozlušti to!

20. listopadu 2011 v 17:30 | KamiLí :) |  Kluci

Rozlušti kučičí doteky

thredheart.gif image by SaliskoKlikni na celý článek


Když tě objímá

A) …drží tě rukama kolem pasu.
Hurááá, jestli jsi opravdu na takového narazila, tak máš vyhráno! Tenhle kluk tě bude nosit na rukách a splní ti každé tvé přání, které ti uvidí na očích. S ním se budeš cítit jako v ráji!
B)…silně tě k sobě tiskne a svírá tě oběma rukama kolem tvých paží.
To je úplně jasné - tenhle kluk je typický ochránce a ty máš jistotu, že tě v problémech jen tak nenechá. Pozor, má ale jednu chybičku - je to takový malý žárlivec, který se odmítá o svou kočičku dělit.A to třeba i s tvojí kámoškou.
C)…jednou rukou tě svírá kolem krku a druhou pod tvou paží kolem zad.
Tohle objetí je běžné i mezi kamarády. Tvůj kluk je k tobě ohleduplný a dává ti najevo, že je naladěný na stejnou strunu jako ty. Ve vašem vztahu máte rovnocenné postavení.

Když se tě náhodně dotkne

A)…přátelsky tě poklepe na rameno.
Tenhle kluk tě má rád.Ale to, jestli chce být jenom tvůj kamarád nebo něco víc, musíš teprve zjistit. Dej mu trochu času!
B)…položí tvoji ruku na tvoje předloktí.
Tím ti jasně dává najevo - mám tě rád a chci, aby sis mě všimla a naslouchala mi. Tvůj názor je pro něho moc důležitý.
C)..letmo rukou zavadí o tvou noru nebo rameno.
Hm, tak tohle je tvoje velká šance. Ať už si to uvědomuje nebo ne, doslova magicky ho přitahuješ. Chce ti být blíž,ale nevnucuje se. Teď už je to jenom na tobě = )

Když tě drží za ruku

A)..proplete svoje prsty pevně mezi tvými.
Pokud se tahle vodíte, jste si navzájem hodně blízcí. Jestliže směřuje hřbet jeho ruky dopředu, znamená to, že tvůj kluk ve vašem vztahu rád rozhoduje.
B)…pohrává si s tvými prsty.
Tenhle kluk je plný fantazie a je mu v tvé blízkosti moc fajn. Už ví, co v tobě má, a chce ti každým svým pohybem naznačit, jak moc jsi pro něj důležitá.
C)…drží tvou ruku jednoduše v dlani.
Když si nehraje s tvými prsty, znamená to, že je to ještě takovej malej stydlín. Zato je ale velice citlivý a něžný. Není pro něho úplně jednoduché procházet se s tebou venku za ruku a mluvit o tom, co k tobě cítí. Ale žádný strach, rychle se to naučí! = )
…drží tě pevně kolem ramen.
Tvůj kluk ti tímhle ukazuje, že vy dva patříte k sobě. Vyhledává tvoji blízkost, ale nenechá tě "volně dýchat". Drží tě kolem ramen i v přítomnosti svých kámošů? Pak dává celému světu najevo, že je na tebe patřičně hrdý.
…drží tě kolem boků.
Pokud si tě vede kolem boků a pokud jeho ruka občas sklouzne na tvůj zadeček, znamená to jediné - tenhle kluk tě zbožňuje, touží po tobě a chce ti být tělem i duší co nejblíž!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama